Kapat
Yeni
Çocuk bakım ve eğitimi
Cihazlar
Hikayeler
Popüler
fb
0
fb
0
Değerlendirmeler

Findmykids çocuk takip uygulaması

Anneler ve babaların çocuklarının nerede olduklarını bilmek istemesinin—sadece meraktan çok ciddi güvenlik endişelerine kadar—birçok nedeni olabilir. Çocuk takip amaçlı Findmykids uygulaması, çocuğunuzun yerini bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak belirlemek için tam da bu işlevi sunuyor.

Findmykids uygulaması nasıl çalışır?

Findmykids uygulaması, Android/iOS destekleyen ve bir telefonun konumunu birkaç metre hassasiyetle belirleyen (her 15 dakikada bir) çocuk takip uygulaması olarak karşınızda. Bu da akıllı telefon içerisinde bulunan GPS sensörü ve internet bağlantısı sistemleri—Wifi ve Mobil İnternet—kullanarak yapılıyor. Ama uygulamanın tek işlevi bu değil, aynı zamanda:

 • Gerekiyorsa, bir çocuğun telefonunun etrafındaki sesleri de kaydeder;
 • Uygulamanın normal işleyişini engelleyen cihaz ayarlarını belirler ve bunları gidermeye yardım eder;
 • Çocuğun lokasyon geçmişini oluşturur;
 • Çocuğun belirli bir alandan ayrılması halinde ebeveynin telefonuna bildirim gönderir;
 • Çocuğun telefonunun şarj seviyesini denetler.

Findmykids Uygulaması ve Avantajları

Findmykids uygulamasının rakiplerini gölgede bırakan başlıca avantajları şunlardır:

 • bir akıllı telefon ya da bilgisayar kullanmış olan neredeyse herkesin anlayabileceği kullanıcı dostu arayüz;
 • çocuğunuzun lokasyonun doğru ve hızlı belirlenmesi (azami sapma 12 metreye kadardır, lokasyon belirleme hızı yaklaşık 5 saniyedir);
 • cihaz özerkliği üzerinde asgari etki;
 • sadece ebeveynler yönetici haklarına sahiptir;
 • çocuklarınız ve sevdiklerinizi takip edebilmeniz için sınırsız sayıda cihaz ekleme kapasitesi.

Findmykids çocuk takip uygulaması kurulumunun yönetici erişimi gerektirmediğini unutmayınız. Yönetici erişimine sahip bir akıllı cihazın virüsler ve üçüncü taraf müdahalesine çok daha açık olması nedeniyle bu da akıllı cihazınızın güvenliğini artırmaktadır.

Kurulumu kolay, kullanımı kolay

Çocuk takip uygulamaları kullanmaya başlamadan önce atmanız gereken beş basit adım bulunur:

 1. Findmykids uygulamasını anne ya da babanın akıllı telefonuna kurun (GooglePlay ya da AppStore üzerinden indirebilirsiniz). Bu uygulama çocuklarınız ve sevdiklerinizin telefonlarını takip eder.
 2. Çocuğunuzun adını girerek ve bir fotoğraf ekleyerek çocuğunuzun hesabını kaydedin/oluşturun. Bu bilgileri sadece siz görebileceksiniz.
 3. Daha sonra, çocuğunuzun telefonunu belirlemek için özel bir kod edinin.
 4. Findmykids uygulamasını çocuğunuz ya da bir sevdiğinizin telefonuna kurun (bu telefon çocuğun lokasyonunu belirlemek için kullanılacaktır).
 5. 3. adımda almış olduğunuz kodu çocuğunuzun telefonuna girin.

Son olarak uygulama size çocuğunuzun lokasyonunu doğru bir şekilde takip edebilmek için telefon ayarlarını nasıl değiştireceğinizi gösterir. Kurulum tamamlanmıştır ve Findmykids uygulaması kullanıma hazırdır.

Çocuğunuzun lokasyonunu hem lokasyon geçmişini görüntüleyerek hem de istediğiniz zaman konum belirleme talebi yaparak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, çocuğunuzun güvende olacağını düşündüğünü bir alan belirleyebilirsiniz. Çocuğunuz bu alanın sınırları dışına çıktığı zaman ebeveynin telefonuna çocuğunun bu güvenli bölgeyi terk ettiğini belirten bir bildirim gönderilir.

Harekete geçin!

Artık çocuğunuzun nerede olduğunu bilmediğiniz için endişelenmeyi bırakmak mı istiyorsunuz? O halde hiç beklemeyin ve iOS / Android için çocuk takip uygulaması indirin. Bunu yaptıktan sonra artık çocuklarınızı rahatsız etmeksizin ve akla gelmeyen olduğunda onların güvende olmalarını sağlayacaksınız – onlara yardımcı olabileceksiniz!

Prostock-studio/Shutterstock.com

1
Получите чек-лист подготовки к школе на свою почту
0
Makaleyi tartışın
Daha fazlasını oku
iOS veya Android üzerinde ücretsiz indirin
iphone-X
«FindMyKids» mobil uygulama
Çocuğunuzun hareketlerini harita üzerinde görün, yanında olmadığınızda telefonun etrafında neler olduğunu dinleyin. Çocuk aramanızı duymaz ise yüksek sesli bir sinyal gönderin
iOS veya Android üzerinde ücretsiz indirin
Uygulamayi indir
iphone-X