Kapat
Yeni
Çocuk bakım ve eğitimi
Cihazlar
Hikayeler
Popüler
fb
0
fb
0
Talimatlar

GPS saat bakiye sorgulama yolları

Bakiye sorgulama için en popüler yollardan biri, SIM kartı saatten çıkararak mobil cihaza takmak ve bakiyeyi kontrol etmektir. Bununla birlikte, çocuğunuz her zaman yanınızda değildir be bakiye kontrolü gerekebilir. İşte bu nedenle size GPS’li çocuk takip saati bakiyesini kontrol etmenin dört alternatif yolunu sunuyoruz.

Unutmayın! SIM kart satın almadan önce mobil sağlayıcının akıllı saati kullanmayı planladığınız yerde 2G ağ hizmeti sağladığından emin olun.

Akıllı saat uygulaması Findmykids indirmek (GooglePlay ya da AppStore üzerinden indir).

1. Bakiye sorgulama için kısa numara

Birçok operatör «bakiye sorgulama» için bir numara kullanmaktadır ve bakiyeniz size sesli olarak okunur. Bu numarayı akıllı saatinizin rehberine kaydedin, bu numarayı arayarak bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.

  • Turkcell (TR) – 2222
  • Vodafone (TR) – 7501
  • Türk Telekom (TR) – 9333
  • Globe Telecom (Philippines) – 222
  • Free Mobile (France) – 555
  • T-Mobile (USA) – 611

Akıllı saatinize bir SMS komutu gönderebilirsiniz ve bakiye sorgulama numarası sizi arar. Bunu yapmak için sırayla 2 SMS gönderin (eğer akıllı saat ilk SMS’ten sonra aramazsa ikincisini deneyin):

pw,123456,call,numara#

pw,523681,call,numara#

Burada numara, yerine yukarıda verilen operatör numaralarından birini yazın. Eğer operatörünüz bu listede değilse operatörünüzün destek hattını arayarak bakiye sorgulama numarasını öğrenin.

2. Operatör sitesinde açtığınız kişisel hesabınız ile bakiye sorgulama

Telekom operatörünüz bu arama için bir numaraya sahip değilse, SIM kart bakiyenizi operatörün sitesinde hesap açarak kontrol edebilirsiniz. SIM kartı akıllı saate takmadan önce SIM kart numarasını telefonunuzla kaydetmeli ve kişisel hesabınıza erişim için bir şifre almalısınız. Kayıt yaptıktan sonra Kişisel Hesap hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Operatör siteleri:

Örneğin, Turkcell sitesinde kişisel hesabınıza erişebilmek için Giriş – Hızlı Giriş alanlarına tıklamanız gerekir.

turkcellle

Prostock-studio/Shutterstock.com

Türk Telekom aboneleri ise siteye girdikten sonra Online İşlemler ve Mobil seçeneklerini seçerek hesaplarına erişebilirler.

türk telekom

Prostock-studio/Shutterstock.com

3. Mobil uygulama ile bakiye sorgulama

Günümüzde neredeyse herkes bir akıllı telefon sahibi ve eğlence uygulamalarının yanı sıra banka hesap bakiye sorgulama için de uygulamalar yüklüyoruz. O halde telekom operatörlerinin uygulamalarını neden mobil hesap bakiye sorgulama için kullanmayalım?

Uygulamaları Google Play ya da App Storeüzerinden indirebilirsiniz. SIM kartı akıllı saate takmadan önce SIM kart numarasını telefonunuzla kaydetmeli ve giriş için bir şifre almalısınız. Kişisel hesabınız için zaten bir numarayı kaydettirdiyseniz tekrar kayıt yapmanız gerekmez.

Vodafone – Vodafone Yanımda. GooglePlay veya AppStore ile indir.

Turkcell Turkcell Hesabım. GooglePlay veya AppStore ile indir.

Türk Telekom – Türk Telekom Online İşlemler. GooglePlay veya AppStore ile indir.

Giffgaff – my giffgaff. GooglePlay veya AppStore ile indir.

4. Telekom operatörlerinin sunduğu özel bir hizmeti kullan

Bazı telekom operatörleri size çocuğunuz için SIM kart bakiyesini kontrol etmenizde yardımcı olacak ek hizmetler sunmaktadır.

Öncelikle mobil operatörünüze bağlantı maliyeti ve yöntemlerini sorun. Bu servislere bağlanarak telefonunuzdan mobil hesap bakiyesini doğrudan öğrenebilirsiniz. Daha güncel bilgileri telekom operatörünüzün web sitesinden ve destek numarasından öğrenebilirsiniz.

gpsli çocuk saati: Findmykids

Prostock-studio/Shutterstock.com

Получите чек-лист подготовки к школе на свою почту
0
Makaleyi tartışın
Daha fazlasını oku
iOS veya Android üzerinde ücretsiz indirin
iphone-X
«FindMyKids» mobil uygulama
Çocuğunuzun hareketlerini harita üzerinde görün, yanında olmadığınızda telefonun etrafında neler olduğunu dinleyin. Çocuk aramanızı duymaz ise yüksek sesli bir sinyal gönderin
iOS veya Android üzerinde ücretsiz indirin
Uygulamayi indir
iphone-X